header image
Strona główna Inwestycje
Szkoła Podstawowa w Laskowcu bogatsza o nowy sprzęt komputerowy PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Renata Barszcz   
piątek, 25 lutego 2022 16:28

Gmina Rzekuń w partnerstwie z Samorządem Województwa Mazowieckiego realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego”, którego celem jest podniesienie jakości nauczania w 472 szkołach na terenie Mazowsza poprzez zakup sprzętu i oprogramowania oraz przeprowadzenie szkoleń przygotowujących szkoły, nauczycieli i uczniów do nauki zdalnej.

Poprawiony: wtorek, 12 kwietnia 2022 16:35
Więcej…
 
Modernizacja sieci elektrycznej na terenie Stowarzyszenia Ogród Działkowy „Czarnowiec” PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Renata Barszcz   
piątek, 04 lutego 2022 15:19

Inwestujemy nie tylko w bezpieczeństwo gminy Rzekuń, infrastrukturę drogową, oświatę czy budowę sieci kanalizacyjnej. Zależy nam również na systematycznej rozbudowie strefy sportowo-rekreacyjnej, ponieważ na obszarze Naszej Małej Ojczyzny osiedla się bardzo wiele rodzin z dziećmi. Z myślą o nich powstały taki obiekty jak pumptrack i mini pumptrack, tężnia solankowa. Do dyspozycji mieszkańców są również siłownie napowietrzne, nowoczesne place zabaw, miejsca integracji i lokalnej aktywności.

Poprawiony: wtorek, 12 kwietnia 2022 16:19
Więcej…
 
Remont stołówki w SP w Borawem zakończony PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Renata Barszcz   
piątek, 04 lutego 2022 15:02

Zakończył się remont pomieszczeń adaptowanych na blok żywieniowy w Szkole Podstawowej w Borawem. Uczniowie będą mogli spożywać posiłki w jasnej, komfortowej i przede wszystkim bezpiecznej dla nich stołówce.

Poprawiony: wtorek, 12 kwietnia 2022 15:09
Więcej…
 
Kolejna inwestycja zrealizowana PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Renata Barszcz   
piątek, 04 lutego 2022 15:10

Kolejna inwestycja zrealizowana została na terenie gminy Rzekuń. Tym razem nowy wygląd i funkcjonalność zyskała droga oznaczona nr geod. 694 i 161/1 w Rzekuniu, uzupełniono też brakującą infrastrukturę techniczną.

Poprawiony: wtorek, 12 kwietnia 2022 15:17
Więcej…
 
Nowy wygląd i funkcjonalność ulicy Słonecznej w Dzbeninie PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Renata Barszcz   
piątek, 04 lutego 2022 14:56

Zakończyły się prace związane z wykonaniem kolejnej inwestycji na terenie Gminy Rzekuń. Tym razem nowy wygląd i funkcjonalność zyskała ulica Słoneczna w Dzbeninie. Droga z nową nawierzchnią utwardzoną usprawni ruch, co z kolei spowoduje zmniejszenie emisji spalin, hałasu oraz zapylenia i w oczywisty sposób zapewni poprawę warunków oddziaływania przedmiotowego odcinka jezdni na środowisko w porównaniu do jej poprzedniego stanu.

Poprawiony: wtorek, 12 kwietnia 2022 15:02
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 71
Wodociągi

Czy wiesz, że...


Obwieszczenie dotyczy wydania przez Marszałka Województwa Mazowieckiego decyzji zatwierdzającej „Projekt robót geologicznych w celu określenia warunków geologiczno-inżynierskich dla zadania inwestycyjnego pn. „Budowa przyłącza gazowego na potrzeby źródła wytwórczego CCGT w Elektrowni Ostrołęka C” na terenie województwa mazowieckiego”.

Naszą witrynę przegląda teraz 62 gości