header image
Strona główna Informacje ogólne Świetlice środowiskowe Świetlica środowiskowa w Rzekuniu
Świetlica środowiskowa w Rzekuniu PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Marta Mierzejewska   
piątek, 12 kwietnia 2013 09:10, 1973 odsłon

Ferie w świetlicy środowiskowej w Rzekuniu minęły w sposób interesujący i pełen atrakcji. Dzieci mogły w sposób bezpieczny spędzić czas wolny od zajęć szkolnych w pomieszczeniach świetlicy, jak również na powietrzu. Zajęcia odbywały się w godzinach 14.00 – 20.00.

W czasie ferii w zajęciach brało udział około 20 osób dziennie. Odbył się konkurs plastyczny pt. "Kiedy dzwonię po straż pożarną?” mający na celu uświadomienie dzieci i młodzieży przyczyn występowania pożarów w ich najbliższym otoczeniu. Przeprowadzony był również turniej w piłkarzyki, gdzie dzieci otrzymały drobne nagrody. Ponadto organizowane były: zabawy ruchowe, gry stolikowe, zajęcia komputerowe z dostępem do internetu, zajęcia manualne, spacery.

 

Historia dokumentu
12-04-2013 r., 09:12:08, Tomasz Majewski
  • dodanie artykułu.
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

W niedzielę 26 lipca 2020 r. odbył się odpust ku czci św. Anny w Kamiance. Ta największa impreza w naszej gminie w tym roku była trochę inna. Przede wszystkim miała charakter duchowy. Odprawiona została msza św., po której przeszła uroczysta procesja wokół kościoła. Nie zabrakło też straganów z drobnymi upominkami.

Naszą witrynę przegląda teraz 74 gości