header image
Strona główna Informacje ogólne Przetwarzanie danych osobowych
Przetwarzanie danych osobowych PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Stanisław Godzina, Wójt Gminy Rzekuń   
środa, 30 maja 2018 09:45, 714 odsłon

Klauzula informacyjna obowiązująca w Urzędzie Gminy w Rzekuniu


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

 1. Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest: Urząd Gminy w Rzekuniu reprezentowany przez Wójta Gminy z siedzibą przy ul. Kościuszki 33 w Rzekuniu, 07-411 Rzekuń, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 29 643 20 45.
 2. Kontakt z Inspektorem ochrony danych: Leszek Zbigniew Kleczkowski, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
 3. Pani/ Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu wykonywania zadań statutowych na podstawie ustawy z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym.
 4. Odbiorcą Pani/ Pana danych osobowych będą osoby upoważnione przez Administratora Danych Osobowych do przetwarzania danych osobowych w celu wykonywania obowiązków służbowych.
 5. Pani/ Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/ organizacji mię­dzynarodowej.
 6. Pani/ Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres zgodny z instrukcją kancelaryjną.
 7. Posiada Pani/ Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprosto­wania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano przed jej cofnięciem.
 8. Ma Pan/ Pani prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/ Pan, iż przetwarza­nie danych osobowych dotyczących Pani/ Pana narusza przepisy ogólnego rozporzą­dzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
 9. Podanie przez Pana/ Panią danych osobowych jest wymogiem ustawowym. Jest Pan/ Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie pozostawienie sprawy bez rozpatrzenia.


Klauzule informacyjne obowiązująca w Urzędzie Stanu Cywilnego w Rzekuniu:

 1. dot. dowodów osobistych: klauzula_dowody.pdf
 2. dot. aktów stanu cywilnego i zmiany imienia i nazwiska: klauzula_akty_stanu.pdf
 3. dot. ewidencji ludności: klauzula_ewidencja.pdf
Poprawiony: środa, 21 listopada 2018 09:21
 

Czy wiesz, że...

W gminie Rzekuń jest obecnie 10453 mieszkańców z czego 5234 to kobiety a 5219 mężczyźni (wg stanu na dzień 31.12.2017 r.).

Naszą witrynę przegląda teraz 123 gości