header image
Strona główna Informacje ogólne Ogłoszenia Zmiany tras autobusowych
Zmiany tras autobusowych PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Paweł Mierzejewski   
czwartek, 04 maja 2023 15:13, 106 odsłon

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce wprowadził zmiany tras autobusowych na linii 21, rozkładów jazdy linii 5 i 22 oraz uruchomił dwie nowe linie 20 i 27. W związku z tym Urząd Gminy w Rzekuniu podejmuje niezbędne działania mające na celu usunięcie białych plam w transporcie publicznym i zapewnienie dogodnych połączeń komunikacyjnych z miastem dla naszych mieszkańców.

Zachęcamy pasażerów do zapoznania się z opisywanymi zmianami oraz sprawdzania rozkładów jazdy w Internecie na stronie spółki MZK przed wyjściem z domu na przystanek.

Jednocześnie informujemy, że poszukiwane są rozwiązania mające na celu skomunikowanie miejscowości Kamianka oraz Korczaki z centrum Ostrołęki. Nowa koncepcja zostanie wprowadzona prawdopodobnie od poniedziałku 8 maja.

Za utrudnienia przepraszamy!

Historia dokumentu
04-05-2023 r., 15:16:39, Paweł Mierzejewski
  • dodanie artykułu.
Poprawiony: czwartek, 04 maja 2023 15:16
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...


Obwieszczenie dotyczy wydania przez Marszałka Województwa Mazowieckiego decyzji zatwierdzającej „Projekt robót geologicznych w celu określenia warunków geologiczno-inżynierskich dla zadania inwestycyjnego pn. „Budowa przyłącza gazowego na potrzeby źródła wytwórczego CCGT w Elektrowni Ostrołęka C” na terenie województwa mazowieckiego”.

Naszą witrynę przegląda teraz 124 gości