header image
Strona główna Informacje ogólne Inne informacje Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej wyrażenia opinii na temat warunków życia w naszej gminie
Zapraszamy do wypełnienia ankiety dotyczącej wyrażenia opinii na temat warunków życia w naszej gminie PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Paulina Pietrzak   
poniedziałek, 03 października 2022 14:39, 167 odsłon

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Zaścianek Mazowsza” zwraca się z uprzejmą prośbą o wypełnienie internetowej, anonimowej ankiety dotyczącej wyrażenia opinii na temat warunków życia w naszej gminie. Ankiety zostały opracowane na potrzeby prowadzenia ewaluacji, której wyniki posłużą do opracowania raportu końcowego z wdrażania Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Zaścianek Mazowsza" na lata 2016-2023.


Link do ankiety:

https://omikronbadania.pl/questo/b.php?a=8dc50a87&&b=13a91ef9c&&c=44ceb394

Z góry dziękujemy Państwu za poświęcony czas. Jesteśmy wdzięczni za przekazanie cennych opinii i informacji!


Historia dokumentu
03-10-2022 r., 14:49:35, Paulina Pietrzak
  • zmiana tytułu,
  • zmiana tekstu wstępnego.

03-10-2022 r., 14:49:24, Paulina Pietrzak, archiwum
  • zmiana tekstu wstępnego.

Poprawiony: poniedziałek, 03 października 2022 14:49
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Małżeństwa z gminy Rzekuń, które przeżyły ze sobą 50 i 25 lat, świętowały jubileusze złotych i srebrnych godów. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Rzekuniu, której przewodniczył Ksiądz Proboszcz Krzysztof Górski. Dalsza część miała miejsce w sali bankietowej, gdzie w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Wójt Gminy Rzekuń dokonał aktu dekoracji medalami "Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie" pary, które od pół wieku trwają przy złożonej sobie przysiędze.

Naszą witrynę przegląda teraz 70 gości