w sprawie podziału Gminy Rzekuń na okręgi wyborcze, ustalenia ich granic, numerów oraz liczby radnych wybieranych w każdym okręgu.
- okregi_liczba_radnych.pdf
POSTANOWIENIE NR 8/2024
KOMISARZA "YBORCZEGO W OSTROŁĘCE 1
z dnia 8 sȚcznia 2024 r.
w sprawie podziału Gminy Rzekuń na okręgi uyborcze, ustalenia ich granic, numerów oraz liczby
radnych wybieranych w każdym okręgu
Na podstawie aft 419 S 2 w zu•iązku z alt 419 S 2a ustavvy z dnia 5 sȚcznia 2011 r. — Kodeks v.yborczy
(Dz. U _ z 2023 r. poz. 2408): Komisarz Wyborczy w Ostrołęce I postanawia, co następuje:
S l. Dokonuje się podziału Gminy Rzekuń na okręgi uyborcze, ustala się ich granice, numery oraz liczby
radnych uybieranych w każdym okręgu
S 2. Numeły okręgów v.yborczych, granice oraz liczby radnych uybieranych w okręgach określa załącznik
do postanowienia.
S 3. Postanowienie podlega przekazaniu Radzie Gminy Rzekutî Wojewodzie Mazowieckiemu, Państwowej
Komisji Wyborczej oraz Wójtowi Gminy Rzekuń.
S 4. Na postanowienie Radzie Gminy Rzekuń, a także wyborcom w liczbie co najmniej 15 przysługuje
prawo uniesienia skargi do Naczelnego Sądu Admmistracyjnego, w terminie 3 dni od daty podania
postanowienia do publicznej poprzez opublikowanie na stronie internetowej Delegatury
Krajowego Biura Wyborczego w Ostrołęce. Skargę unosi się za pośrednictxvem Komisarza Wyborczego
w Ostrołęce L Zgodnie z alt. 9 S 1 Kodeksu uyborczego przez upływ terminu do Mliesienia skargi należy
rozumieć dzień złożenia skargi Komisarzowi Wyborczemu w Ostrołęce L
S 5. Postanowienie uchodzi w życie z dniem podpisania i podlega ogłoszeniu w Dzienniku Urzędowym
Województwa Mazołvieckiego oraz podaniu do publicmej wiadomości na stronie internetowej Delegatury
Krajowego Biura Wyborczego w Ostrołęce i w sposób złyczajowo przyjęty na obszarze Gminy Rzekuń.
Komisarz Wyborczy
w Ostrołęce
Kamil Skwiot
6745S054-125F-4A69-8330-CA4152CSFF7S_ Podpisany
Załącznik do postanowienia Nr V2024
Komisarza Wyborczego w Ostrołęce I
Numer
okręgu
2
3
4
6
7
9
10
11
12
13
14
15
z dnia 8 sȚcznia 2024 r.
Podział Gminy Rzekuń na okręgi wyborcze
Granice okręgu
sołectuT Czarnowiec
sołect1.\T Tobolice
sołectwo Rzekuń: Aleja Armii Krajowej ulice: Kościuszki, Srebrna,
Diamentowa, mota, Platynowa, Kryształowa: Bursztynowa: Rubinowa,
Sadowa, Czereśniowa: Morelowa, Brzoskwiniowa: Akacjowa,
Wiśniowa: Jarzębinowa, Łąkowa, Bema: Cicha, Kalinowa: Leszczynowa,
Wesoła, Czarnieckie o, Sienkiewicza
sołectwo Rzekuń ulice: Mazowiecka, Ławska, Kwiatowa, Rumiankowa:
Ostrowska, Chabrowa, Magnoliowa: Makowa: Przechodnia, Słoneczna,
Batorego, Kolonia, ks. Antoniego Peksy, Spacerowa, Kawaleryjska,
Leśna: Wiolinowa, Pokoleniowa, Rolna
sołectwo Rzekuń ulice: Ogrodowa: Jaśminowa, Wiosenna, Krótka,
Słowackiego: Mickiewicza: Topolowa: Szkolna, Polna, Malinowa:
Agrestowa: Porzeczkowa, Jeżynowa: Borówkowa, Poziomkowa: kpt
Bednarczyka, Cytłynowa, Nowa, Spokojna: Baśniowa, Radosna: Mała,
Miła: Piękna: Pogodna: Dobra: Ks. Skłodowskiego: Sportowa: Przytulna,
Ws ólna, Jana Pau•ła [I, P azna
sołectwo Dzbenin od nr 25A do nr 75E: od nr 98 do nr 106: od nr 107A
do nr 108, nr 110, nr 112, nr 114: nr 120, nr 127, od nr 133 donr 195
oraz ulice: Nadrzeczna, Nanviańska: Grzybowa, Wiosenna, Sportowa,
Olimpijska, Letnia, Jesienna, Rycerska, Llańska: Akacjowa, Leśna:
Lawendowa, Różana, Wrzosowa: Przytulna, Porzeczkowa, Agrestowa:
Cicha: Wiśniowa, Orzechowa, Truskawkowa: Ananasowa, Aroniowa,
Spokojna, Radosna, Botaniczna: Głogowa, Zielna, Rabarbarowa,
Liczba radnych
"Ybieranych w
Brzozowa, Leśn
, Jaśminowa, Zalesie: Poziomkowa
sołectwo Dzbenin od nr 1 do nr 25, od nr 76 do nr 96: nr 107, nr 109, nr
111, nr 113: nr 115, nr 119, nr 119B, nr 123, nr 128 oraz ulice: Mostowa,
Wiązowa: Oliwkowa: Leśnych Skrzatów, Jodłowa, Magnoliowa:
Jarzębinowa, Bukowa, Cypłysowa, Klonowa: Sosnowa: Cisowa,
Świerkowa, Dębowa, Jagodowa, Borówkowa, Błękitna: Owocowa:
Księżycowa, Słoneczna, Gwiaździsta, Kosmiczna, Tęczowa, Platynowa,
Diamentowa, Wspólna: Polarna, Jutrzenki, Długa, Poprzeczna, Wesoła,
Miła: Kubusia Puchatka, Dobra, Zaciszna: Spacerowa, Morelowa,
Po odna, Malinowa, P erkowa:
owa, Li owa, Jesionowa
sołectwa: Kamianka: Korczaki
sołectwa: Susk N Daniszewo,
sołectwo Ł
sołectwa: Goworki, Nowa Wieś Wschodnia, Ołdaki, Teodorowo, Susk
sołectwa:
s
Nowe,
sołectłvo Borawe
Stare: Zabiel e
sołectwo Laskouiec ulice: Długa od nr 88 do nr 157, Leśna, Szkolna,
Wesoła: Kościelna: Środkowa: Ogrodowa, Jasna, Wrzosowa, Brzozowa,
Sowia, Ener czrła, bowa, Šwierkowa: Kasztanowa: Jaś minowa
sołectwo Laskon,iec ulice: Długa od nr 1 do nr 87, Nowa, Polna, Cicha:
Zielona: Zaciszna, Graniczna: Mazurska, Malinowa: J odowa:
6745S054-125F-4A69-8330-CA4152CSFF7S_ Podpisany
Spokojna, Sosnowa, Słoneczna, Grzybowa: Krótka: Łąkowa, Skryta,
Towarowa
6745S054-125F-4A69-8330-CA4152CSFF7S_ Podpisany