header image
Strona główna Dziennik zmian BIP
Aby obejrzeć opublikowaną wersję kliknij tutaj.
Tytuł:Konsultacje społeczne w sprawie organizacji oddziału żłobkowego w msc. Dzbenin
Tytuł dodatkowy:
Sekcja (kategoria):Urząd Gminy w Rzekuniu (Informacje)
Data utworzenia (wystawił):15:41:04, 13-02-2023 r. (Rafał Gumkowski)
Autor:
Data ostatniej zmiany (autor):15:34:23, 22-03-2023 r. (Rafał Gumkowski)
Czas publikacji:od 14:24:30, 13-02-2023 r.
Dostęp:publiczny (opublikowany)
Tekst wstępny:

wyniki_ankiety_____obek.jpgSzanowni Państwo,
wkrótce ruszy przebudowa Szkoły Podstawowej im. Mieczysława Czychowskiego w Dzbeninie. Inwestycja zakłada rozbudowę obecnego budynku placówki o część dydaktyczną zawierającą klasopracownie wraz z niezbędnymi zapleczami, przedszkole dwuoddziałowe z zapleczem szatniowym, sanitarnym, kuchennym i administracyjnym, nowoczesną i wielofunkcyjną salę gimnastyczną wraz z zapleczem sportowym i socjalnym, część administracyjną, pomieszczenia socjalne, sanitariaty i pomieszczenia ogólnego przeznaczenia, pomieszczenia techniczne. Dobudowane zostaną również garaże na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej. Budynek wykonany zostanie z użyciem stonowanej architektury, w nowoczesnej i ergonomicznej formie. Na ten cel pozyskaliśmy dofinansowanie w wysokości 6 mln 885 tys. zł.

Treść artykułu:

W związki z przebudową placówki w planach samorządu jest również organizacja oddziału żłobkowego w msc. Dzbenin. Zwracamy się do mieszkańców z prośbą o wypełnienie ankiety dotyczącej realizacji tego przedsięwzięcia. Obecnie jesteśmy na etapie konsultacji społecznych, które są dla nas bardzo ważne. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o uzupełnienie ankiety, która pozwoli na oszacowanie skali zapotrzebowania mieszkańców w tym zakresie. Wypełnienie ankiety jest dobrowolne.

Dziękujemy wszystkim zainteresowanym za wypełnienie ankiety.

alt

Wodociągi

Czy wiesz, że...

Uprzejmie informujemy Mieszkańców i interesantów, że w dniu 22 grudnia 2021 roku (środa) stanowiska do spraw podatków Referatu Finansowego będą czynne do godziny 13:00, ze względu na sytuację kadrową. Informujemy również, że wnioski oraz deklaracje podatkowe i informacje podatkowe będzie można złożyć na biurze podawczym.

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości