header image
Strona główna
Konkurs dla młodzieży "Moja Wizja Zero - Rolnik Liderem Bezpieczeństwa" PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Paweł Mostył   
środa, 21 lipca 2021 09:30, 118 odsłon

alt

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów uczelni wyższych, w szczególności o profilu rolniczym. Celem konkursu jest m.in. promowanie zachowań związanych z pracą na terenie gospodarstwa rolnego. Zadanie konkursowe polega na nagraniu krótkiego filmu na temat trzech filarów międzynarodowej kampanii Wizji Zero i co najmniej jednej z jej siedmiu złotych zasad.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej KRUS www.krus.gov.pl. Informacje na temat globalnej kampanii Wizja Zero znajdują się na stronie www.visionzero.global.


Poprawiony: środa, 21 lipca 2021 09:53
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że mieszkańcy, którzy przyjęli uchodźców z Ukrainy, będą mogli występować o refinansowanie kosztów w kwocie 40 złotych za osobę dziennie. Świadczenie będzie przyznawane na podstawie wniosku za okres faktycznego zapewniania zakwaterowania i wyżywienia obywatelom Ukrainy, nie dłużej niż za okres 60 dni. Wzór wniosku ma być znany najpóźniej w poniedziałek 21 marca 2022 r. (termin pojawienia się wniosku nie zależy od Urzędu Gminy).

Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości