header image
Strona główna
Dofinansowanie usuwania folii rolniczych PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Paweł Mostył   
piątek, 09 lipca 2021 12:36, 128 odsłon

Wójt Gminy Rzekuń informuje, że Gmina Rzekuń po raz kolejny ubiegać się będzie o przyznanie dofinansowania w wysokości do 100% kosztów kwalifikowanych z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na realizację zadania polegającego na usuwaniu folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej m.in. siatki, sznurki do owijania balotów, opakowania po nawozach i opakowania typu Big Bag.
W związku z powyższym rolnicy z terenu Gminy Rzekuń mogą ubiegać się o dofinansowanie kosztów związanych z utylizacją folii rolniczej i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej.

W terminie od dnia 12 lipca 2021 roku do dnia 30 lipca 2021 roku zainteresowani rolnicy mogą składać stosowne wnioski przy użyciu jednego z poniższych sposobów:

  1. Dostarczyć do Urzędu Gminy w Rzekuniu.

  2. Przesłać listem na adres Urzędu Gminy w Rzekuniu, ul. Kościuszki 33, 07-411 Rzekuń.

Na podstawie uzyskanych informacji zostanie złożony do Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wniosek o dofinansowanie prac polegających na usuwaniu folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej.
Realizacja przedsięwzięcia uzależniona jest od uzyskania dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Wzór wniosku jest dostępny w siedzibie Urzędu Gminy w Rzekuniu oraz w załączniku poniżej:

wniosek.pdf

Poprawiony: poniedziałek, 12 lipca 2021 11:25
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Gmina Rzekuń pozyskała kolejne środki zewnętrzne. Samorząd znalazł się wśród beneficjentów Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg i otrzymał wsparcie finansowe na rozbudowę ul. Polnej w Laskowcu. Wójt Gminy Bartosz Podolak podpisał już stosowną umowę w tej sprawie.

Naszą witrynę przegląda teraz 88 gości