header image
Strona główna
Plan Rozwoju Lokalnego Powiatu Ostrołęckiego na lata 2021-2024. Konsultacje społeczne PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Wydział Promocji i Rozwoju Starostwo Powiatowe w Ostrołęce   
piątek, 13 listopada 2020 16:01, 155 odsłon

Szanowni Państwo,

Powiat Ostrołęcki przystąpił do opracowania Planu Rozwoju Lokalnego Powiatu Ostrołęckiego na lata 2021-2024. W związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, w ramach konsultacji społecznych.

Plan ma na celu zidentyfikowanie kluczowych problemów i potrzeb naszego powiatu. Ankieta pomoże również określić przedsięwzięcia niezbędne do zrealizowania w kolejnych latach.

Bardzo Państwa prosimy o zastanowienie się i udzielenie odpowiedzi na zamieszczone w ankiecie pytania. Zależy nam, aby jak najwięcej mieszkańców skorzystało z szansy i okazji wypowiedzenia się w tak istotnych zagadnieniach, jakimi są kierunki rozwoju i przedsięwzięcia realizowane na terenie Powiatu Ostrołęckiego.

Wypełnioną ankietę prosimy złożyć w kancelarii Starostwa Powiatowego w Ostrołęce przy pl. Bema 5 lub przesłać na jeden z adresów e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 01.12. 2020 roku.

Plan Rozwoju Lokalnego Powiatu Ostrołęckiego na lata 2021 - 2024 będzie dokumentem o charakterze strategicznym, określającym zadania Powiatu Ostrołęckiego na lata 2021 – 2024. Celem Planu Rozwoju Lokalnego Powiatu Ostrołęckiego 2021 – 2024 jest dążenie do osiągnięcia zrównoważonego rozwoju społeczno-gospodarczego przy możliwie najlepszym wykorzystaniu dostępnych zasobów finansowych, organizacyjnych oraz ludzkich w powiecie oraz skoncentrowanie środków na strategicznych działaniach.

W zamierzeniu Plan Rozwoju Lokalnego Powiatu Ostrołęckiego na lata 2021 – 2024 ma służyć pełnemu wykorzystaniu przez Powiat stojących przed nim szans w zakresie realizacji podstawowych koncepcji, przyczyniających się do długotrwałego i zrównoważonego rozwoju powiatu w aspekcie gospodarczym i społecznym.

Władze Powiatu zakładają iż do realizacji głównych punktów Planu będą wykorzystane środki publiczne, pochodzące z budżetu Powiatu, funduszy UE oraz innych źródeł zewnętrznych. Mając na uwadze, że środki Powiatu są niewystarczające, koniecznością jest pozyskiwanie dodatkowych środków finansowych, w tym w szczególności z funduszy strukturalnych UE, programów krajowych i inicjatyw działających na rzecz rozwoju społeczności lokalnych, a także ze współpracy z innymi gminami, władzami województwa.

Wydział Promocji i Rozwoju
Starostwo Powiatowe w Ostrołęce

Załącznik: Ankieta_PRL.docxPoprawiony: piątek, 13 listopada 2020 16:10
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

W gminie Rzekuń jest obecnie 10453 mieszkańców z czego 5234 to kobiety a 5219 mężczyźni (wg stanu na dzień 31.12.2017 r.).

Naszą witrynę przegląda teraz 52 gości