header image
Strona główna
Aby obejrzeć opublikowaną wersję kliknij tutaj.
Tytuł:Utylizacja wyrobów zawierających azbest
Tytuł dodatkowy:
Sekcja (kategoria):Urząd Gminy w Rzekuniu (Informacje o środowisku)
Data utworzenia (wystawił):14:22:46, 11-01-2019 r. (Adam Czartoryski)
Autor:Wójt Gminy Rzekuń Bartosz Podolak
Data ostatniej zmiany (autor):14:23:08, 11-01-2019 r. (Adam Czartoryski)
Czas publikacji:od 13:14:00, 11-01-2019 r.
Dostęp:publiczny (opublikowany)
Tekst wstępny:

Uprzejmie informujemy, że Urząd Gminy w Rzekuniu planuje usuwanie odpadów zawierających azbest. Wszyscy mieszkańcy zainteresowani usunięciem pokryć dachowych z eternitu mogą składać wnioski w pokoju nr 15 Urzędu Gminy w Rzekuniu w terminie do końca lutego 2019 r.

Treść artykułu:

Informujemy, że prace polegające na demontażu, odbiorze i utylizacji wyrobów zawierających azbest będą bezpłatne. Właściciel obiektu będzie ponosił jedynie koszty nowego pokrycia dachu we własnym zakresie.

Mieszkańcy, którzy będą chcieli skorzystać z demontażu, odbioru i utylizacji azbestu zobowiązani są złożyć wniosek  oraz informację o wyrobach zawierających azbest (druki dostępne poniżej).
Określenie terminu odbioru azbestu będzie możliwe po podpisaniu umowy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie i wyłonieniu wykonawcy.

Dofinansowanie dotyczy tylko osób fizycznych.

załączniki:

Wniosek.pdf

informacja.doc

Czy wiesz, że...

Urząd Gminy w Rzekuniu informuje, że w dniu 1 marca 2019 r. wnioski na dowody osobiste będą przyjmowane tylko do godz. 1130. Od 4 marca 2019 r. będzie możliwe składanie wniosków o wydanie e-dowodu.

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości