header image
Strona główna
Aby obejrzeć opublikowaną wersję kliknij tutaj.
Tytuł:Seniorze zadbaj o swoje bezpieczeństwo!
Tytuł dodatkowy:
Sekcja (kategoria):Ośrodek Pomocy Społecznej (Ogłoszenia)
Data utworzenia (wystawił):10:44:47, 09-04-2015 r. (Danuta Orzołek)
Autor:
Czas publikacji:od 08:33:10, 09-04-2015 r.
Dostęp:publiczny (opublikowany)
Tekst wstępny:

Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzekuniu serdecznie zaprasza seniorów z gminy Rzekuń na spotkania z funkcjonariuszem Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Tematem przewodnim spotkań będzie bezpieczeństwo lokalne osób starszych oraz zagrożenia, z jakimi mogą one się spotkać. Omówione zostaną przypadki różnego rodzaju przestępstw oraz metody działania sprawców związane z okradaniem osób w podeszłym wieku, w szczególności ?na wnuczka?, ?krewnego?, ? pracownika urzędu? czy ?na policjanta?.


Ideą spotkań jest uświadomienie osób starszych nt. zagrażających im niebezpieczeństw w codziennym życiu i zaprezentowanie efektywnych sposobów, jak nie stać się ofiarą oszustwa.

Inicjatywa Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzekuniu dot. organizacji spotkań wynika z rosnącej skali przestępstw wobec seniorów na terenie powiatu ostrołęckiego.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach prosimy o kontakt osobisty w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Rzekuniu, ul. Kolonia 1 B lub telefoniczny pod nr tel. 29 761 73 95 do dnia 30 kwietnia 2015 r.

Metryka informacji
Podmiot udostępniający:Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzekuniu
Wytworzył(a)/ odpowiada za treść:Anna Laska
Wprowadził(a) do BIP:Danuta Orzołek
Data wytworzenia:09.04.2015 r. 10:44:03
Treść artykułu:

Czy wiesz, że...

Mieszkańcy mogą zgłaszać awarie oświetlenia ulicznego telefonicznie 29 761 79 61 od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16 lub poczta elektroniczną na adres marek.bebenek@bemarrzekun.pl.

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości