header image
Strona główna
Aby obejrzeć opublikowaną wersję kliknij tutaj.
Tytuł:Dostawa komputerów dla mieszkańców
Tytuł dodatkowy:
Sekcja (kategoria):Urząd Gminy w Rzekuniu (Internet)
Data utworzenia (wystawił):09:39:55, 18-12-2014 r. (Tomasz Majewski)
Autor:
Data ostatniej zmiany (autor):13:17:09, 19-12-2014 r. (Tomasz Majewski)
Czas publikacji:od 08:33:51, 18-12-2014 r.
Dostęp:publiczny (opublikowany)
Tekst wstępny:

Uprzejmie informujemy, że rozpoczął się jeden z najważniejszych dla odbiorców końcowych projektu "Internet dla mieszkańców gminy Rzekuń" etap - dostawa komputerów przenośnych. Wykonawca od dnia dzisiejszego do soboty (20.12) planuje dostarczyć sprzęt do wszystkich jednostek Gminy i do 145 beneficjentów końcowych. Chwilę po dostawach powinien zostać uruchomiony dostęp do sieci internet.

Treść artykułu:

Są duże szanse, że przed końcem roku wszystko będzie uruchomione i w wielu domach przyniesie radość, szczególnie z uwagi na zbliżające się święta.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka

Dotacje na innowacje Inwestujemy w waszą przyszłość

Czy wiesz, że...

Pięćdziesięcioro najmłodszych czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzekuniu spędziło wakacyjny wtorek 20 sierpnia na wycieczce w Warszawie.

Dzieci odwiedziły Teatr Syrena, gdzie miały okazję zobaczyć kulisy pracy w teatrze oraz poćwiczyć swoje zdolności aktorskie. Poznały zadania twórców przedstawienia: reżysera, scenarzysty, garderobianej, kostiumologa i wielu osób, bezpośrednio zaangażowanych w realizację spektaklu. Okazało się również, że pierwsze próby aktorskie nie są łatwe, a warsztat wymaga pracy i wielu ćwiczeń.

Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości