header image
Strona główna
Aby obejrzeć opublikowaną wersję kliknij tutaj.
Tytuł:Rozpoczęcie kursu na prawo jazdy kat. B
Tytuł dodatkowy:
Sekcja (kategoria):Urząd Gminy w Rzekuniu (Prawo jazdy kat. B)
Data utworzenia (wystawił):13:42:14, 31-10-2012 r. (Natalia Majewska)
Autor:
Czas publikacji:od 12:32:18, 31-10-2012 r.
Dostęp:publiczny (opublikowany)
Tekst wstępny:

 

 

W dniu 31 października w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Rzekuniu spotkali się uczestnicy kursu na prawo jazdy kat. B realizowanego w ramach projektu "Oddolne inicjatywy w Gminie Rzekuń" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Uczestników przywitał Wójt Stanisław Godzina. Na spotkaniu byli obecni kierownik Ligi Obrony Kraju Ośrodka Szkolenia Zawodowego Kierowców oraz Pani Monika Han pracownik LOK-u.

Do udziału w kursie zakwalifikowało się 22 osoby bezrobotne (15 kobiet i 7 mężczyzn) z terenu gminy Rzekuń. Początkowo projekt gwarantował udział w kursie 15 osobom. Dzięki oszczędnościom jakie udało się uzyskać po wyłonieniu firmy szkoleniowej, Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych wyraziła zgodę na przeszkolenie większej liczby osób.

Kurs będzie trwał do 31grudnia, a jego uczestnicy zostaną przygotowani do egzaminu teoretycznego (31 godzin przypadających na jednego uczestnika) oraz do egzaminu praktycznego (31 godzin przypadających na jednego uczestnika). Udział w kursie jest bezpłatny i będzie obejmował też koszty badania lekarskiego, opłatę za pierwsze podejście do egzaminu teoretycznego i praktycznego w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, materiały szkoleniowe oraz katering dla kursantów.

Treść artykułu:
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Szanowni Państwo,
w związku z przerwą technologiczną w dniu 24.06.2021 r. w godzinach 10.00-12.00 tężnia solankowa w Rzekuniu będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Naszą witrynę przegląda teraz 42 gości