header image
Strona główna Biblioteka Życzenia świąteczne i noworoczne
Życzenia świąteczne i noworoczne PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Katarzyna Kossakowska, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzekuniu   
poniedziałek, 21 grudnia 2020 16:18, 399 odsłon

Pracownicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzekuniu przygotowali dla swoich czytelników i sympatyków "książkowe" życzenia świąteczne.

Książkowe, bo przeplatane tytułami książek tematycznie związanych ze świętami. Szanowni Czytelnicy i Sympatycy Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzekuniu. Święta, to Czas na marzenia i rodzinne spotkania, bo "Najlepsze jest najbliżej". To czas, gdy "Życie ma smak", gdy dzieją się "Cuda i cudeńka", a ludziom przytrafia się "Szczęście w cichą noc". Z tej okazji życzymy Wam Kochani Czytelnicy, by otuliła Was "Magia grudniowej nocy", "W kręgu przyjaciół" i bliskich. Niech "Światło gwiazd" rozjaśni ciemności nocy i przyniesie "Siedem cudów", a na wigilijnym stole nie zabraknie dwunastu potraw, "Ani żadnej rzeczy". Abyście w Nowy Roku otrzymywali "Tylko dobre wiadomości". Niech "Szalony rok" 2021 będzie jak "Przebudzenie w ramionach księcia" albo jak "Zegarek z różowego złota". I najważniejsze – bądźcie zdrowi, radośni i rozkochani w książkach! I w nas!

 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

W gminie Rzekuń jest obecnie 10453 mieszkańców z czego 5234 to kobiety a 5219 mężczyźni (wg stanu na dzień 31.12.2017 r.).

Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości