header image
Strona główna Biblioteka Konkurs! Konkurs!
Konkurs! Konkurs! PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Katarzyna Kossakowska, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzekuniu   
piątek, 17 lipca 2020 13:38, 406 odsłon

Kochani Czytelnicy, proponujemy Wam udział w naszym wakacyjnym, fotograficznym konkursie w luźnej zabawowej formie! Zawsze odpowiadacie na nasze akcje, dlatego wierzymy, że i tym razem nas nie zawiedziecie. Prosimy o przesyłanie swoich wakacyjnych zdjęć z książką lub aktualnie czytanych książek w pięknych okolicznościach przyrody z wakacji w Polsce lub za granicą. Pamiętajcie o bezpiecznym wypoczynku i fajnych fotkach z książką!
Poniżej Regulamin i plakat konkursowy!

 REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "KSIĄŻKA NA WAKACJACH"

 1. Organizatorem konkursu fotograficznego "Książka na wakacjach", zwanego dalej „Konkursem”, jest Gminna Biblioteka Publiczna w Rzekuniu, zwana dalej „Organizatorem”.
 2. Konkurs organizowany jest pod honorowym patronatem wójta gminy Rzekuń pana Bartosza Podolaka.
 3. Cele Konkursu:
  • edukacja i aktywizacja czytelnicza i turystyczna uczestników,
  • poznanie walorów turystycznych różnych zakątków Polski,
  • bezpieczne podróże w obliczu pandemii.
 4. Nabór fotografii będzie trwał od 6 lipca 2020 r. do 31 sierpnia 2020 r.
 5. Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest przesłanie zdjęcia Messengerem na stronę facebookową biblioteki pod postem konkursowym pod adresem: https://www.facebook.com/BibliotekaRzekun/
 6. Zgłoszenie fotografii do Konkursu jest jednoznaczne z przyjęciem warunków Regulaminu (podanie danych osobowych, zgoda na publikację zdjęcia i wizerunku, oświadczenie, że zostały one wykonane osobiście, a w przypadku portretów uzyskano zgodę na rozpowszechnianie wizerunku osób portretowanych).
 7. Po zakończeniu konkursu, oceny fotografii dokona Jury Konkursu. Jury oceni i wybierze 6 zwycięskich fotografii w terminie 7 dni po zakończeniu naboru.
 8. Uczestnicy zostaną powiadomieni o wynikach Konkursu na stronie biblioteki oraz poproszeni o przesłanie swoich zdjęć w rozdzielczości umożliwiającej wywołanie.
 9.  Laureaci konkursu otrzymają nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.
 10. Biblioteka zastrzega sobie prawo do przygotowania wystawy nagrodzonych zdjęć oraz promocji wydarzenia na stronie biblioteki i Urzędu Gminy w Rzekuniu.
 11. Wszelkie informacje o Konkursie można otrzymać pod nr tel. (29) 643 20 88.
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem usługi SMS.

Mieszkańcy mogą też zgłaszać awarie oświetlenia ulicznego telefonicznie 29 761 79 61 od poniedziałku do piątku w godz. od 8 do 16 lub poczta elektroniczną na adres marek.bebenek@bemarrzekun.pl.

Naszą witrynę przegląda teraz 133 gości