header image
Strona główna Biblioteka Konkurs! Konkurs!
Konkurs! Konkurs! PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Katarzyna Kossakowska, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzekuniu   
piątek, 17 lipca 2020 13:38, 428 odsłon

Kochani Czytelnicy, proponujemy Wam udział w naszym wakacyjnym, fotograficznym konkursie w luźnej zabawowej formie! Zawsze odpowiadacie na nasze akcje, dlatego wierzymy, że i tym razem nas nie zawiedziecie. Prosimy o przesyłanie swoich wakacyjnych zdjęć z książką lub aktualnie czytanych książek w pięknych okolicznościach przyrody z wakacji w Polsce lub za granicą. Pamiętajcie o bezpiecznym wypoczynku i fajnych fotkach z książką!
Poniżej Regulamin i plakat konkursowy!

 REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "KSIĄŻKA NA WAKACJACH"

 1. Organizatorem konkursu fotograficznego "Książka na wakacjach", zwanego dalej „Konkursem”, jest Gminna Biblioteka Publiczna w Rzekuniu, zwana dalej „Organizatorem”.
 2. Konkurs organizowany jest pod honorowym patronatem wójta gminy Rzekuń pana Bartosza Podolaka.
 3. Cele Konkursu:
  • edukacja i aktywizacja czytelnicza i turystyczna uczestników,
  • poznanie walorów turystycznych różnych zakątków Polski,
  • bezpieczne podróże w obliczu pandemii.
 4. Nabór fotografii będzie trwał od 6 lipca 2020 r. do 31 sierpnia 2020 r.
 5. Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest przesłanie zdjęcia Messengerem na stronę facebookową biblioteki pod postem konkursowym pod adresem: https://www.facebook.com/BibliotekaRzekun/
 6. Zgłoszenie fotografii do Konkursu jest jednoznaczne z przyjęciem warunków Regulaminu (podanie danych osobowych, zgoda na publikację zdjęcia i wizerunku, oświadczenie, że zostały one wykonane osobiście, a w przypadku portretów uzyskano zgodę na rozpowszechnianie wizerunku osób portretowanych).
 7. Po zakończeniu konkursu, oceny fotografii dokona Jury Konkursu. Jury oceni i wybierze 6 zwycięskich fotografii w terminie 7 dni po zakończeniu naboru.
 8. Uczestnicy zostaną powiadomieni o wynikach Konkursu na stronie biblioteki oraz poproszeni o przesłanie swoich zdjęć w rozdzielczości umożliwiającej wywołanie.
 9.  Laureaci konkursu otrzymają nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.
 10. Biblioteka zastrzega sobie prawo do przygotowania wystawy nagrodzonych zdjęć oraz promocji wydarzenia na stronie biblioteki i Urzędu Gminy w Rzekuniu.
 11. Wszelkie informacje o Konkursie można otrzymać pod nr tel. (29) 643 20 88.
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Gmina Rzekuń pozyskała kolejne środki zewnętrzne. Samorząd znalazł się wśród beneficjentów Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg i otrzymał wsparcie finansowe na rozbudowę ul. Polnej w Laskowcu. Wójt Gminy Bartosz Podolak podpisał już stosowną umowę w tej sprawie.

Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości