header image
Strona główna Biblioteka Bajki czytamy! Do konkursu zapraszamy!
Bajki czytamy! Do konkursu zapraszamy! PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Katarzyna Kossakowska, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Rzekuniu   
wtorek, 07 kwietnia 2020 11:19, 325 odsłon

Gminna Biblioteka Publiczna w Rzekuniu w każdy poniedziałek o godz. 10.00 zaprasza na cykliczne spotkania z teatrzykiem Kamishibai. Dzisiaj spotkanie z bajką pt. "Legenda o smoku wawelskim" Wydawnictwa Risprint, kamishibai.com.pl, autor ilustracji Łukasz Łubiński.

Kochani zaproście do słuchania i oglądania swoich rodziców i rodzeństwo. Obejrzycie i wysłuchacie legendy bardzo uważnie. Żeby nie zapomnieć o czym opowiada, narysujcie jedną ilustrację opartą na jej treści. Ilustracje zbierajcie, a na koniec stwórzcie ze swoich ilustracji książeczki. Podpiszcie swoje dzieła, ponieważ wezmą one udział w konkursie. Z książeczkami zaprosimy Was, gdy tylko biblioteka będzie otwarta. Wszyscy uczestnicy naszej akcji - konkursu otrzymają nagrody i dyplomy, a z Waszych prac zrobimy wystawę. Dodatkowo, autor najpiękniejszej książeczki, będzie mógł przygotować ilustracje do wybranej przez siebie bajki i zaprezentować ją swoim kolegom i koleżankom podczas spotkania w bibliotece. Zapraszamy do licznego słuchania i rysowania! Miłego odbioru!


Poprawiony: wtorek, 07 kwietnia 2020 11:27
 
Wodociągi

Czy wiesz, że...

Uprzejmie informujemy Mieszkańców i interesantów, że w dniu 22 grudnia 2021 roku (środa) stanowiska do spraw podatków Referatu Finansowego będą czynne do godziny 13:00, ze względu na sytuację kadrową. Informujemy również, że wnioski oraz deklaracje podatkowe i informacje podatkowe będzie można złożyć na biurze podawczym.

Naszą witrynę przegląda teraz 82 gości