header image
Strona główna Z Gminy Szkolenia dla osób 65+
Szkolenia dla osób 65+ PDF Drukuj Email
Autor (źródło): Tomasz Majewski   
piątek, 26 maja 2017 12:45

Szanowni Państwo,
w związku z możliwością przeprowadzenia bezpłatnych szkoleń na terenie gminy Rzekuń z podstaw obsługi komputera i urządzeń mobilnych prosimy o informację, czy byliby Państwo zainteresowani udziałem. Szkolenia są przeznaczone głównie dla osób w wieku powyżej 65 roku życia lub niepełnosprawnych.

Przekazana nam informacja nie będzie dla Państwa w żaden sposób zobowiązująca i zostanie wykorzystana jedynie w celu poznania rzeczywistego zainteresowania na terenie naszej Gminy.

Informacje mogą Państwo przekazywać telefonicznie pod numerem 29 643 20 33 (w godzinach pracy Urzędu) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Prosimy o niepodawanie danych osobowych - jedynie ew. numer kontaktowy lub adres e-mail. W wiadomości mogą Państwo zaznaczyć także, czy są zainteresowani w przypadku gdyby szkolenia odbywały się poza miejscem zamieszkania osoby zainteresowanej np. w jednej z jednostek podległych Gminy (szkoła, urząd).

Za przekazane dane, z góry serdecznie dziękujemy.


Poprawiony: piątek, 26 maja 2017 14:33
 

Czy wiesz, że...

W gminie Rzekuń na 100 kobiet przypada 100 mężczyzn (wg stanu na dzień 31.12.2017 r.).

Naszą witrynę przegląda teraz 55 gości